PublicitāteLNT ziņu ciemošanās mūsu 2014. gada nometnē "Atlantīdu meklējot": 


Pat lietus nemazina rosīgo darbību nometnē brīvā dabā! :) 
 
 
  
Noskatieties 
par to, ko mūsu bērni LNT žurnālistiem stāsta par 2014. gada nometni "Atlantīdu meklējot". 

Piemēram, Elīza stāsta, ka brauc šeit jau 3. gadu, jo katru gadu paliekot aizvien interesantāk. Elīza ir pieteikusies arī uz 2015. gada nometni "Amerikas atklāšana 2015"!
  Elīza un Eduards
Ēriks un Kristiāna


Vairāk par nometnes vadītāju Diānu Zepu lasiet Rīgas 1. valodu skolas mājas lapā: PUBLICITĀTE (klikšķiniet uz vārdu)

Informācija atjaunota 15.05.2015. 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

TVNET/LNT ziņas  
2011. g. 9. maijā, 01:07Siltais laiks atgādina, ka ir pēdējais brīdis pieteikt bērnu vasaras nometnei. Lai arī Rīgas dome tikai aizvadītajā nedēļā sāka aicināt vecākus pieteikt skolas vecuma bērnus nometnēm, to vadītāji jau ziņo - daudzas grupas ir jau gandrīz pilnas.

Kā svētdien vēstīja LNT ziņas, nometņu cenas ir atkarīgas no to programmām un bērna uzturēšanās ilguma. Taču vidēji dienas nometnes šogad maksā no 3 līdz 5 latiem par dienu, savukārt diennakts nometņu izmaksas var svārstīties no 8 līdz pat 32 latiem par diennakti.

Šāda cenu amplitūda nosaka vecāku izvēli, tādēļ pēdējā laikā arvien populārākas kļūstot īsākas nometnes, kas ilgst piecas līdz septiņas dienas. Angļu valodas skolas “International English” direktore Diāna Zepa sacīja: "Bija tāds kritiens, bet nupat es teiktu, ka jau ļoti vecāki aktīvi sāk interesēties, daudz aktīvāk nekā pagājušajā gadā."

Informāciju par to, kā bērnu nodarbināt vasarā, var atrast šogad ieviestajā interneta mājaslapā "nometnes.gov.lv."

Skatīt video:http://www.tvnet.lv/sievietem/maminam/376686-liela_interese_par_bernu_vasaras_nometnem/video

NB: Video materiāli, kurus Jūs redzēsiet video klipā ir no mūsu, 2010. gada bērnu vasaras nometnes "Ceļojums apkārt zemeslodei"


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

http://www.tvnet.lv/egoiste/stils/333413-piesakies_nometnei_celojums_apkart_zemeslodei_2010 
Šogad vasaras angļu valodas nometnē "Ceļojums apkārt zemeslodei 2010", kas notiek no 28. jūnija līdz 2. jūlijam, viesu mājās „Upītes” tiek aicināti 7-11 gadus veci bērni.

Nometnes dalībnieki varēs pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku, "ceļojot" un uzzinot daudz interesanta par septiņām pasaules valstīm, un pat izveidojot paši savu valsti.

Tā būs lieliska iespēja apgūt angļu valodu interaktīvā veidā, pozitīvā gaisotnē un interesantā vidē.

Nometnes organizatores angļu valodas skolas INTERNATIONAL ENGLISH direktore Diāna Zepa stāsta: "Nometnes darba valoda ir latviešu valoda un, pat ja jūsu bērns līdz šim nav mācījies angļu valodu, tad nometnes ietvaros viņam būs iespēja apgūt angļu sarunvalodas pamatprasmes. Savukārt bērni, kuriem jau ir pamatzināšanas angļu valodas lietošanā, varēs uzlabot savas prasmes, sarunājoties ar profesionāliem angļu valodas skolotājiem. Mūsu jaunie un radošie nometnes skolotāji ir apguvuši ne tikai pedagoģijas un psiholoģijas zināšanas, bet ir ieguvuši pedagoģisko pieredzi, strādājot ar bērniem."

Nometnes vadītāja skaidro: "Šajā nometnē kā prioritāti izvirzījām trīs veiksmīgas nometnes faktorus, kurus minēja bērnu vecāki (kopā 700 respondentu) mūsu veiktajā pētījumā 2010.gada aprīlī: pārdomāta un aizraujoša nometnes programma; profesionāls personāls, kas ir elastīgs, radošs, draudzīgs un atvērts; droša vide un drošība."

Viena no nometnes skolotājām, pati būdama māmiņa, uzskata, ka vecākam ir svarīga pārliecība, ka bērnam būs interesanti, ka viņš nejutīsies vientuļš un ka viņam būs līdzās cilvēks, kas par viņu parūpēsies mammas vietā.

Tieši tādēļ nometnes devīze ir: Jūsu bērni ir arī mūsu bērni.