NOMETNES 2019

Kontakti nometnes vadītājai: +37129155449 
info@vs.edu.lv
AICINĀM PIETEIKT BĒRNUS VASARAS PIEDZĪVOJUMU
ANGĻU VALODAS nometnēm!

REĢISTRĀCIJA, spiežot uz nosaukumu!

DIENNAKTS NOMETNĒM: CANADA WILD 2019

TO APPLY IN ENGLISH FOR: OVERNIGHT CAMPS
TO APPLY IN ENGLISH FOR: DAY CAMPS The day camp application form will be open soon

For ENGLISH speakers more information see HERE

or CONTACT US info@vs.edu.lv or  +37129155449 Sekojiet līdzi GATAVOŠANĀS procesam: https://www.facebook.com/SummerCamps.lv


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Kādas ir NometnesBerniem.lv priekšrocības?


 PRIEKŠROCĪBA NR. 1. - ANGĻU valoda UN draugi no ĀRZEMĒM! Lasīt vairāk: ŠEIT                                               
 PRIEKŠROCĪBA NR. 2. - Ļoti DRAUDZĪGA un sirsnīga nometne!  Lasīt vairāk: ŠEIT 

 PRIEKŠROCĪBA NR. 3. - DROŠA NOMETNE. Lasīt vairāk: ŠEIT

 PRIEKŠROCĪBA NR. 4. - Brīnišķīga nometnes VIETA Dūņezera krastā netālu no JŪRAS 
                                           un vien 25 km attālumā no Rīgas! Lasīt vairāk: ŠEIT

 PRIEKŠROCĪBA NR. 5. - Bagātīga nometnes PROGRAMMA. Lasīt vairāk: ŠEIT.

 PRIEKŠROCĪBA NR. 6. - Veselīga, garda un ar izvēles iespējām ĒDINĀŠANA. Lasīt vairāk: ŠEIT

 PRIEKŠROCĪBA NR. 7. - Liela PIEREDZE un zināšanas nometņu organizēšanā un 
                                           darbā ar bērniem. Lasīt vairāk: ŠEIT


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Skat, ko par nometnēm raksta vecāki!


   
  
 
Mysterious Islands 2018

*** Paldies par pozitīvajām emocijām, ko sniedzat bērniem. Šī noteikti ir vispozitīvākā nometne ar vispozitīvāko pedagogu komandu! Esiet tikpat radoši un atvērti arī turpmāk! "Pēc šīs nometnes nesāpēs kājas, bet sāpēs smadzenes" ( nometnes bērns saka saviem draugiem:)) (Jūlijs, 2018.)
*** Liels iepriecinājums par sirsnīgo kopābūšanu nometnē, par jauko, ko mūsu meita te ieguva, par prieku un pozitīvajām emocijām, ko bērns paņem līdzi!:) (Jūlijs, 2018.)
*** Paldies par aizrautību, enerģiskumu un pozitīvismu izglītojot un izklaidejot bērnus! Daudz skaistu atmiņu un jauku iespaidu, ko ņemt līdzi. Uz tikšanos nākamgad! (Jūlijs, 2018.)

 
Hidden in Britain 2017

*** Paldies par visu Jūsu rūpēm, uzmanību,izglītību, zināšanām un darbu 24 stundas diennaktī visu nedēļu! (Jūlijs, 2017.)
*** Thank you for this wonderful camp. It was very interesting and teachers and children were very friendly! (Jūlijs, 2017)
*** Domāju zēniem noteikti atmiņas ir brīnišķīgas, jo jau neskaitāmas reizes vaicāja- vai nākamgad arī varēs braukt..:) Izskatījām bildes kopīgi ar puišiem un tad jau saņēmu arī dažādus komentārus un stāstus. Un mani patiešām sajūsmināja un pārsteidza tas- cik forši bij sanākuši tie spoki. Tie tērpi un izkrāsotās sejas!!! vienreizēji!! bildēs savus zēnus nemaz nebiju atpazinusi un riktīgi izsmējāmies par to!:) Un vēl mani ļoti aizkustināja tā kopīgā dziesma Hall of fame.Cik lieliski, ka tā var iemācīties visus vārdus, un plus vēl izdomāt un iemācīties kustības! zēni to dzied šad un tad, un es tik sajūsminos, un uzlādējos!:) Tā, ka- vēlreiz sirsnīgs paldies par izdomas un piedzīvojumiem bagāto nedēļu! Lai Jums jauka atlikusī vasara un piedzīvojumiem bagāts jaunais mācību gads! (Augusts,2017)
*** Izmantošu iespēju pateikties par nometni! Šī bija mūsu pirmā pieredze un tā izvērtās ļoti, ļoti pozitīva. Paldies par to, ka bērnam dāvājāt tik daudz pozitīvu un jauku emociju, piedzīvojumu un prieka! Cerams nākamgad varēsim atkal pievienoties! (Augusts, 2017)

 
Paradise in Australia 2016

***Jaukie nometnes organizatori-sava bērna un mūsu vārdā gribam Jums pateikt milzīgu Paldies! par jauko nedēļu kurā mūsu bērns ir guvis tik daudz pozitīvas emocijas, zināšanas, draugus, enerģijas lādiņu - kuru noteikti viņš gribēs apmeklēt katru gadu! Paldies! (Jūlijs, 2016)
*** Paldies par sirsnību,laipnību,zināšanām! Emocijas būs tās, kas sildīs līdz nākamajai nometnei! (Jūlijs, 2016)
*** Milzīgs paldies rīkotājiem par kārtējo kolosālo nometni!Bērnu sejās redzams,ka viss ir izdevies perfekti! Gūts lērums pozitīvu emociju,prieks un arī zināšanas! (Jūlijs, 2016)
*** Labdien, LIELS PALDIES, par šo foršo nometni. Aleksis ar emocijām pārpārēm, divas dienas atstāstīja notikumus.Sapītas lentītes (rokas sprādzītes,....), tik daudz, ka domā par realizāciju :)))) Novēlu jums un visam kolektīvam izturību - šajā un nākamajās nedēļās. Vēlot jauku vasaru!" (Jūlijs, 2016)

   
Exploring America 2015

*** Yesterday Rita (, she was at the 3rd camp (2015) came to tell me that the camps were really cool and that she wants to go to the next summer's one because she's got relatives in Australia. Nice feedback! :-) (Februāris, 2016)
*** Jā, tiešām - Rebeka vēlas braukt uz divām nometnēm t.i. 3.07.-15.07., tāpēc izvēlējāmies braukt uz vienu "garo" unvienu "īso".
*** Es neesmu klāt visā, ko jūs tur darat, bet fakts, ka mana meita katru gadu grib pie jums braukt man apliecina, ka tā ir vieta, kur viņai ļoti patīk.Viņai dāvināto naudu viņa vienmēr noliek nometnes maksai. Jūsu nometne izkonkurē patplanšeti un jaunu telefonu!!! Manuprāt Rebekas vecuma tīnim, kuram ir svarīga šo elektropreču esamība, tas patiešāmrada citas vērtības. Man vēljoprjām jāatbild uz jautājumiem par planētām, kaut arī pagājuši jau 2 gadi. Un manpriecē, ka jūs  strādājat ne tikai ar valodu, bet arī citu zināšanu ieguvi. Jāsaka, ka pagājušā gada nometnes tēma un dziesma gan bija sarežģītas, bet tas nav mazinājis Rebekas vēlmi šogad atkal braukt uz nometni. Viņa gan gribētubraukt uz sākuma nometnēm,
jo beigās visi esot bijuši ļoti noguruši. (Jūlijs, 2016)
*** Un vēlreiz paldies par to, ka taisāt šīs nometnes bērniem, par to, ka mana meita tur ļoti vēlas braukt, par to, ka palīdzat viņai tur nokļūt un par visām zināšanām, ko viņa tur iegūst!  (3. februāris, 2016)        

 
Searching Atlantis 2014

***

Liels paldies par fantastisko nometni. 1.reizi bijām - riskējām un braucām. Rezultāts - FANATSTISKS! Tagad arī mēs pievienojamies daudzajiem, kas saka: "Labākā Latvijas nometne". Thank you very much! Till the next year!!!:) (Jūlijs, 2014)
*** Esmu patiešām pārliecināta par Jūsu nometņu vērtīgumu un foršumu :) Nila mamma. (Maijs, 2015) 

*** 

Jūs patiešām esat lieliksi nometnes organizētāji!!! Rebekas mamma. (Maijs, 2015)

Informācija atjaunota 12.11.2018.