Nometnes vadītāja UN KOMANDA

Kontakti nometnes vadītājai: +37129155449 
info@vs.edu.lv


SummerCamps' TEAM? 

Here it is!

Jūsu uzmanībai 2019.gada nometņu radošā komanda: 


DIĀNA ZEPA, NOMETŅU VADĪTĀJA KOPŠ 2010. GADA. Nometņu vadītājas apliecības nr. 116-00008. (Nometņu vadītāju katalogs).

Diānas atbildīgās jomas: nometnes programma, angļu valodas apguve, nometnes skolotāji, nometnes emocionālā gaisotne un drošība, psiholoģiskais atbalsts.


MAZLIET PAR DIĀNU. Tie, kas jau ir iepazinuši Diānu, var apgalvot, ka viņa ir cilvēks, kas ar sirdi un dvēseli ieguldās darbos un meklē lieliskākos risinājumus, lai padarītu šo pasauli labāku mūsu bērniem. Diānas ikdienas darbs jau kopš studiju gadiem ir saistīts ar angļu valodu un tās pasniegšanu gan bērniem, gan pieaugušajiem. Kopš 2009.gada Diāna darbojas interešu izglītības iestādē - RĪGAS 1.VALODU SKOLA, kas mācību gada laikā bērnudārzos nodrošina angļu valodas nodarbības pašiem mazākajiem ķipariem. Šo gadu laikā, ne tikai tiek attīstītas jaunas mācību programmas un metodes, kas tiek ieviestas dārziņos, bet paralēli tam tiek radītas radošas, bērniem saistošas un angļu valodas prasmju attīstošas vasaras nometnes. 
Kā stāsta vēstures liecinieki, tad līdz skolas dibināšanai, Diāna ir strādājusi kā angļu valodas skolotāja vairāk kā 15 gadus, mācot 3 līdz 65 gadus vecus skolēnus gan individuāli, gan grupās. Diāna ir dzimis skolotājs, kuram lielākais izaicinājums ir atrast labāko veidu kā viegli un ar prieku apgūt angļu valodu gan bērniem, gan pieaugušajiem. Diānai ir divas meitas: 15 un 18 gadus vecas. Profils:  https://www.linkedin.com/pub/diana-zepa/79/3a8/71
KOMANDĀ IR SPĒKS! 

Lapa izstrādes procesā...Informācija atjaunota 10.11.2018.