Gatavošanās 2017

ŠEIT turpmāk variet sekot līdzi gatavošanās procesam - https://www.facebook.com/SummerCamps.lv/
Facebook tomēr ir ērtāks veids kā pastāstīt par to, ko darām :)

Pirmdiena, 30.01.2017. Juhūūūuuuu! Pie mums ceļo karogi! Un jaunas peldvestes! 
 Trešdiena, 25.01.2017.  Top nometnes leģenda un "beidzot" uzsākts salikt nometņu atsauksmes :) ATSAUKSMES  
Piektdiena, 20.01.2017. Vēstules Lielbritānijas vēstniecībai un Britu Padomei - gribam sadarboties!
Otrdiena, 17.01. Ak, šis leģendārais Čarlijs Čaplins https://www.youtube.com/watch?v=DE2R7s5SCSQ&list=RDz9uUXBfTd8I&index=5
 
Svētdiena, 15.01.2017. Jauna grāmata nakts trases idejām "Doktora Džekila un mistera Haida dīvainais stāsts"


Ceturtdiena, 12.01.2017. Dāvana no ASV vēstniecības - grāmatas lasīšanai. Laipni lūgti! 

Decembra mēnesis (2016) kļuva par pilnīgu apsēstību ar leģendārās Agatas Kristi un nepārspējamā A. Konana Doila romāniem. Mieru, mieru, tikai mieru! Nometnē neplānojam noziegumu un tā izmeklēšanu, kaut gan, prasmi pamanīt detaļas un izdarīt no tā secinājumus, Šerloka Holmsa un Mis Mārplas stilā gan! 

  
 
 

 

PIEKTDIENA, 2.12.2016. Jau otrā vēstule ir atceļojusi līdz Austrālijai.
Arī Sintija ir saņēmusi vēstuli no Australijas bērniem. Mamma raksta: 
Paldies, vēstuli saņēma un bija bezgala priecīga! Tas bija fantastisks pārsteigums!Danielai tikko bija dzimšanas diena un viņa tieši saņēma vēstuli no Austrālijas bērniem, spiedza no prieka un lasija ilgi!! Rakstīšot arī pretī :) Manuprāt, tā bija lieliska ideja, jo Daniela nekad vel nebija pastkastē atradusi sev adresētu vēstuli un prieki bija lieli, mūsdienās vēstule pa pastu ir ekskluzīvi :) 

 

SESTDIENA, 26.11.2016. Dodamies sagatavošanas darbos uz nometnes viesu mājām "Kraukļi". Izstaigājim trošu trasi un mežu,lai varam saplānot vasaras aktivitātes, iepazīstam Svētupes krastus un izdomājam lielisku ideju kā piekļūt Lībiešu upura alām. TIKAI - cssst! Ne vārda bērniem, lai ir pārsteigums. Alas ir vairāk kā 45 m dziļas!

 

CETURTDIENA, 17.11.2016. Saņemta ziņa no Andas Banikos Austrālija par pirmo vēstuli no mūsu nometņu dalībnieces Līvas! Well done, Līva! Lai arī "Paradise in Australia 2016" jau sen kā aiz kalniem, sadraudzība ar Austrāliju vēl tik notiek roku rokā! Brīnišķīgi!
Saņemts arī sirsnīgs sveiciens no Kristīnes Saulītes Austrālijā, LAAJ (Latviešu apvienības Austrālijā un Jaunzēlandē) priekšsēdes.

* * *

PIEKTDIENA, 21.10.2016.  Šodien atklājam pieteikšanos 2017. gada nometnēm. 
Brīvdienās dodos uz jūru un vizuāli jau iztēlojos, kā nemanot apgūsim tik nepatīkamos gramatikas grūtumiņus (piemēram neregulāros darbības vārdus), zīmējot smiltīs un skrienot stafetes pa jūru. 

PIRMDIENA, 17.10.2016. 
 Veiksmīgi uzsākta sadarbība ar (pēc atsauksmēm) lieliskāko nometņu māsiņu. Plānojam nometnē medmāsu, kas atradīsies nometnē konkrētos laikos, kuros, pēc 7 gadu nometņu pieredzes, ir vislielāka iespējamība gūt traumas - un tie ir - brīvais laiks pēc pusdienām UN spēlējot slaveno Karoga spēli. Ek, ...

Otra labā ziņa - esam sazinājušies ar ļoti labu nometnes ēdinātāju - atkal pēc vairāku cilvēku labām atsauksmēm. Kādu - tas vēl lai paliek mūsu ziņā līdz noprecizējam visas nianses. Mēs kā vienmēr gribam to labāko! :)

* * *
Pirmais solis ir saprast, kas tieši Lielbritānijā ir tas raksturīgākais, kādi tur ir cilvēki, kā viņi domā, ko viņi domā par sevi kā par angļiem,
  
skotiem un velsiešiem. P.S. Vai ziniet kā atšķirt, kas ir Lielbritānija un kas - Apvienotā karaliste?
Šķiet, mēs it kā tik labi savus "kaimiņus" pazīstam, bet - vai tiešām?
To be continued...
* * *
PIEKTDIENA, 14.10.2016. Šodien aizdegos! It kā piektdiena, liels nogurums pēc garās darba nedēļas... vajadzētu pārstāt domāt par "darbu". Bet - varbūt tas nemaz nav darbs, varbūt tā ir sirdslieta, ja tik ļoti gribās atrast ieganstu atkal un atkal atvērt nometņu kladi, atvērt datoru un sākt pārdomāt nometņu plānu, aktivitātes...

Šodien sarunā par nometnēm ar Agnesi radās idejas, KĀ. Radās kāda jauna Zelta Atslēdziņa.
Un ziniet, esmu secinājusi, ka Zelta Atslēdziņa nedodās rokās uzreiz. Ir daudz kas jāizmēģina, daudz reizes jākļūdās un atkal jāmeklē no jauna. Un tad pēkši - tas ir tepat un ir bijis vienmēr - vienkāršs un ģēniāls risinājums.

Un vienalga kādas vētras pūš pāri...
Vakar noskatījos raidījumu par Dailai Lamu un šodien to atminoties nodomāju, nez, vai viņš neraudāja, atrodoties trimdā Indijā un redzot, ko nodara ar viņa mīļo Tibetu, viņa mīļo tautu?! Un man nav izskaidrojums, kāpēc tā arī situācija tur desmitiem gadu neuzlabojās. Vismaz man nav atbildes uz manu jautājumu: kāpēc. 

Man spēku dod jaunas idejas, jauna izaugsme, jaunas iespējas!

Tā arī šovakar sajūtu, ka katra nometne, arī šobrīd veidotā 2017. gada nometne - ir atkal kas jauns, nebijis, no jauna izdibināms...

Tāpēc arī nolēmu padalīties ar Jums ar to, kas notiek "back stage", gatavojot nometnes, jo iespējams, ka gatavošanās process ir viens no lielākajiem manas dzīves gandarījumiem. Diāna.

Diānas Zepas 2017. gada nometņu gatavošanās process ir sācies...

* * *
Mēnesi pēc nometnēm, septembrī (2016), saņēmām milzīgu vēstuļu paku ar ļoti daudzām vēstulēm mūsu "Paradise in Australia 2016" dalībniekiem. Tad nu steidzām tās visas pārsūtīt tālāk mūsu draugiem ar cerību, ka lieliskā sadarbība un draudzība Austrālija-Latvija ir aizsākusies!
 
  
 
 
 


27.03.2017.