=


YouTube Video

   
  
Iepazīstieties ar 2018. gada jauno bērnu vasaras nometnes programmu
MYSTERIOUS ISLANDS 2018!

KAD?

2018. gada VASARĀ, karstākajā un piedzīvojumiem bagātākajā vasaras mēnesī - JŪLIJĀ

1.-7.07.2018., 8-14.07.2018. un 22.-28.07.2018.

KUR?

LATVIJĀ, aktivitātēm un piedzīvojumiem bagātajā viesu namā "Kraukļi" (apm. 95 km no Rīgas)

KO?

AICINĀM bērnus vecumā no 8-12 gadiem: kuri pārzina vai nepārzina ANGĻU VALODU,
bet ļoti vēlas to apgūt, kuri vēlētos izmēģināt vai piepildīt savu sen loto sapni un iespējams iekļūt PASAULES GINESA REKORDOS,
kuriem neprātīgi garšo SALDĒJUMS un labprāt to ēstu 2 reizes dienā, kuri labprāt izdibinātu dažādu noslēpumaino
PASAULES SALU NOSLĒPUMUS, kuri PELDĒTOS katru dienu, neatkarīgi no laika apstākļiem, kuri mestos piedzīvojumus NAKTS un DUBĻU TRASĒS, kuriem patīk ZIRGI, ŠĶĒRŠĻU TRASES, SPORTA SPĒLES, kuriem patīk mazliet trakākas BALLĪTES nekā skolā un kuriem patīk iegūt JAUNUS DRAUGUS, apgūt JAUNAS PRASMES un pārbraukt mājās bez spēka un nogulēt vēl 2 dienas, lai atgūtu spēkus un mestos jaunos vasaras piedzīvojumos!


NOMETNES PROGRAMMA

Ļoti piepildīta, pārsvarā brīvā dabā (izņemot lietus laikā), kurā bērni paralēli interesantām sporta un izziņas aktivitātām apgūst un stiprina angļu valodas prasmes, kas ir šīs nometnes galvenais mērķis līdztekus ļoti lielam priekam un patikai par katru aktivitāti. Par programmu un dienas kārtību vairāk šeit: http://www.summercamps.lv/nometnes-programma-1

ANGĻU VALODA

Katrā vienas nedēļas nometnē ir plānotas

ü  divas angļu valodas līmeņa plūsmas - ANGĻU UN LATVIEŠU valodas plūsma un TIKAI ANGĻU VALODAS plūsma;

ü Nometnē piedalīsies 10 skolotāji, no kuriem vismaz puse būs tikai angliski runājošie.

       ( Par to vairāk lasiet šeit: ANGĻU VALODA nometnē un Nometnes vadītāja UN KOMANDA)

DATUMI

Šogad plānojam trīs nometņu pasākumus, katrs sakās svētdien agrā vakarā un beidzās sestdien priekšpusdienā ar noslēguma pasākumu:

ü 1.-7.07.2018.,

ü 8.-14.07.2018. 

ü 22.-28.07.2018.


DROŠĪBA

Ja vēlaties iegūt lielāku pārliecību tieši šīm nometnēm, lūdzu, ieskatieties šajās lapās: Nometnes DROŠĪBA un ATSAUKSMES un Nometnes VĒRTĪBAS

MAKSA UN PIETEIKŠANĀS


MAKSA

Vienas nedēļas nometnes maksa ir atkarīga no brīvo vietu skaita konkrētā cenu kategorijā, par kuru vairāk lasiet šeit: MAKSA 2018.

Maksu varat veikt pa daļām vai visu uzreiz līdz 20 darba dienas līdz nometnes sākumam. Ievērojiet, ka papildus nepiemērojas nekādas izmaksas, kā arī bērnam uz nometnes vietu nav nepieciešama papildus nauda - bērniem nebūs pieejams veikals.

 Esam reģistrēta izglītības iestāde, tāpēc varēsiet iesniegt veikto nometnes maksu VID un atgūt pārmaksātos nodokļus!

 

PIETEIKŠANĀS

Pieteikšanās nometnēm ir atvērta jau iepriekšējā gada oktobrī, par ko visātrāk variet uzzināt rakstot uz info@vs.edu.lv vai arī sekojot līdz mūsu Facebook lapai: https://www.facebook.com/SummerCamps.lv 

2018. gada nometnēm variet pieteikties, klikšķinot uz saiti:

MYSTERIOUS ISLANDS 2018

Atverot saiti, parādīsies nometnes līgums un nometnes pieteikuma anketa. Reģistrējoties nometnei, Jums uz e-pastu atnāks Jūsu anketas līgums un norādītā informācija, kuru izdrukātu 2 eksemplāros, jāparaksta un jānogādā mums - Zemitāna ielā 2B, Rīgā. Līgums nav spēkā un vieta netiek reģistrēta līdz brīdim, kad tiek saņemts līgums un pirmā iemaksa 40 EUR, kas ir arī pieteikuma reģistrācijas maksa.

  

VAIRĀK UZZINĀT

Jaunākajai informācijai varat sekot - https://www.facebook.com/SummerCamps.lv/

Ja vēlaties uzdot precizējošus jautājumus, zvaniet nometnes vadītājai Diānai Zepai pa tālr. 29155449 vai rakstiet: info@vs.edu.lv, vai arī lasiet tālāk un izskatiet pārējās sadaļas.

* * *


Ar prieku satiksim Jūs MYSTERIOUS ISLANDS 2018 nometnēs!
Nometnes vadītāja Diāna Zepa


Lapa atjaunota 31.01.2018.